wtorek, 9 grudnia 2014

Kilka słów o KFD Nutrition

Witam!
Pewnie każdy z Państwa zna stronę KFD.PL - Kulturystyczne Forum Dyskusyjne. Dziś przedstawię Państwu jedną z ciekawostek tej strony, a mianowicie sklep KFD oferujący markę własną KFD Nutrition.
Sama strona wygląda bardzo przyzwoicie. Można na niej znaleźć wiele ciekawych informacji, artykułów, jak również forum dyskusyjne, które od wielu lat jest miejscem spotkań miłośników sportów siłowych.


Strona opatrzona jest w specjalną zakładkę, w której znajdziemy aktualne promocje.


Na stronie znajdą Państwo również zakładkę KFD TV, a w niej reportaże, wywiady i relacje m.in. z wydarzeń sportowych.
Bardzo ciekawym pomysłem było również zamieszczenie na stronie Kalkulatora kalorii określającego dzienne zapotrzebowanie. To na pewno pomocne narzędzie dla osób, które nie są aż tak zaawansowane, by samodzielnie zaprzątać sobie głowę liczeniem kalorii, spalaniem, zapotrzebowaniem itp.


Dziś otrzymałem przesyłkę z białkiem jakie zamówiłem: KFD Nutrition WPC 80 o smaku czekoladowym.
Pierwsze wrażenie BARDZO POZYTYWNE. Proste, ale ciekawe i schludne opakowanie. Nie przesadzona grafika na opakowaniu. Czytelny i zrozumiałe opis produktu, jego skład i wartość energetyczna.
Zaraz po otwarciu daje się wyczuć zapach pysznej czekolady. Kolor jasno kakaowy. Konsystencja sypka, bez grudek. W opakowaniu znajdziemy przydatną miarkę do odmierzania porcji.


Zabieram się za spożycie :) I po kilku dniach będę mógł wystawić recenzję tego produktu.
Zapraszam również do testowania. 
4 komentarze:

 1. KFD.PL to jedna z na bardziej znanych stron. Zgadza się. Podobna jest jeszcze SFD.
  Nie miałem styczności z produktami KFD Nutrition, ale jeśli recenzja będzie pozytywna, to zaryzykuję i kupię coś na spróbowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie miałam od nich jeszcze nic. czas sprawdzić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Białko czekoladowe - nie!

  OdpowiedzUsuń