niedziela, 1 grudnia 2013

Getry termoaktywne X-BIONIC

Technologia konstruowania odzieży sportowej pędzi z zawrotną szybkością. Co roku producenci oferują nam nowsze rozwiązania w dziedzinie odzieży termoaktywnej.

Z każdym nowym sezonem rozwiązania technologiczne z sezonu poprzedniego zaczynając być przestarzałe. 
Nowe materiały, technika szycia, układ, krój, materiały pośrednie, stylizacja, kolorystyka. Wszystko to sprawia, że odzież termoaktywna staje się bardziej popularna i doceniana.
Dziś dosłownie kilka słów o krótkich getrach termoaktywnych firmy X-BIONIC. To znana i uznana marka na Świecie. Wydaje mi się, że w naszym kraju wciąż niedoceniana, ale to raczej za sprawą ceny. Popularna marka w sieciach INTER-SPORT, tam można ją znaleźć.

Postanowiłem sprawdzić krótkie getry termoaktywne tej firmy. Jest zima, często wybieramy długie getry, jednak są również miłośnicy biegania w spodenkach lub osoby wykonujące marsze terenowe, którym wystarczy tylko ciepły tyłek. 

Ja wybrałem getry tego typu, rozmiar M.
Przyznać trzeba, że wykonane zostały z materiałów szorstkich. Pisałem o tym przy okazji tematu o swędzącej skórze.
Materiał jest dość miły w dotyku, szycie jest solidne i nie ogranicza ruchów w kroczu. Co dla mężczyzn jest bardzo ważne :)

Getry spełniają swoje zadanie, grzeją w tyłek jednocześnie pozwalają skórze oddychać i regulować temperaturę okolicy ciała. Nie są to stare, dobre rajtuzy, w których można było się ugotować. Nowa technologia materiałów i umieszczania stref wentylujących pozwoliła sprawnie połączyć ogrzewanie z wentylacją. 

Polecam produkty tej firmy każdemu, kogo stać, jednak są na rynku równie dobre i tańsze produkty.


9 komentarzy:

 1. te zdjęcia na białym tle są co najmniej dziwne...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego?
  Po co mam pokazywać tło, szafę, pokój? To blog o architekturze wnętrz?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Biegam i trenuję w legginsach termo i nie wyobrażam sobie mieć w tym czasie zwykłych spodni dresowych- kwestia przyzwyczajenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, po prostu wyglądają specyficznie, nienaturalnie, dziwnie, dodatkowo chyba niepotrzebnie dodaje pan sobie pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To przyjemność, nie praca :)
  Tło nie zawsze jest odpowiednie, kolory, które zamazują obraz. A tak... czarno na białym.

  OdpowiedzUsuń
 6. getry fajne :) tylko ja chyba bym zamarzła w krótkich na dworze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też lubię jak jest mi po prostu ciepło i komfortowo podczas treningu. A te getry wydają się bardzo wygodne :) Chociaż z drugiej strony nie wyobrażam sobie biegać w taką pogodę w krótkich spodenkach ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne getry :). Najważniejsze przy bieganiu to, żeby wygodnie było ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba najlepszy producent ubrań do aktywności fizycznej. Co prawda prezentowane getry to już dość stara kolekcja ale i tak dają radę. Ja ostatnio zakupiłem trochę nowsze technologicznie linie i są jeszcze lepsza

  OdpowiedzUsuń